poniedziałek, 24 sierpnia 2015

ABOUT ME

Mam na imię Sara . Na świat przyszłam w lutym 2002 roku. Mieszkam w Olsztynie. Należę do osób, które podchodzą do życia z optymistycznym nastawieniem, chodź jak każdy miewam gorsze dni. Czerpię radość z każdej chwili, bo wiem ,że drugiej takiej już nie będzie. Pragnę zarazić wszystkich pozytywną energią, ale nie jest to takie proste ...Interesuję się rysowaniem, fotografią oraz grafiką komputerową. Jestem ogromną miłośniczką książek i dobrych filmów. Uwielbiam eksperymentować w kuchni. Na pomysł stworzenia własnego bloga wpadłam 28 sierpnia 2015 r. i muszę przyznać, że był to plan, który zmienił całe moje życie !

Przez niecały rok przeżyłam niesamowitą przygodę!.  Dzięki blogowaniu poznałam wielu wspaniałych ludzi oraz nawiązałam nowe znajomości. Zmienił się mój charakter i sposób traktowania rzeczywistości. Stałam się milsza, otwarta na świat i bardziej przyjazna. Nie mogę oderwać się od robienia zdjęć, ani wymyślania nowych tematów na posty. Chciałabym, aby każdy czytał na tym blogu coś co go zainteresuję! 


Każdy post pragnę przygotowywać jak najlepiej potrafię. W blogowanie wkładam całe swoje serce. Mam nadzieję, że spodoba Wam się to, co kreuję i  wpiszecie się w historię mojego bloga i staniecie się jego częścią!


5 komentarzy:

  1. Hi, no zaczynam komentować ponownie :3 Mam nadzieję, że często będziesz coś pisała ;3

    OdpowiedzUsuń
  2. Powodzenia Kochana ♥
    Choć przy Twoim talencie sądze że to zbędne :* ~Nie śpię bo krzyczę squee z Willow

    OdpowiedzUsuń

Czytam wszystkie komentarze i odpisuję na te, które nie są spamem.Naprawdę się ciesze, że zdecydowałeś się mnie zaobserwować, ale nie licz, że ja zrobię to samo, obserwuję blogi, które mnie interesują. Dzięki, że poświęciłeś mi chwilę.